ماشین سازی صنعتی

آترو ماشین با بیش از ۳۰ سال سابقه در صنعت ماشین سازی از سال های اولیه فعالیت خود ساخت ماشین آلات صنعتی و ماشین آلات کشاورزی را آغاز کرده بود.

این شرکت با ساخت بزرگترین و سنگین ترین دستگاه پرس هیدرولیک کشور با ظرفیت ۳۰۰۰۰ تن در زمره معدود دارندگان دانش فنی این صنعت در منطقه می باشد.

این شرکت ارائه تولیدات خود را با مهندسی و طراحی متخصصین خود با بروزترین تجهیزات عرضه می دارد که تمامی مراحل نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش خود را تکنسین های آموزش دیده  این شرکت انجام می دهند.

کلیه تولیدات ماشین آلات صنعتی آترو ماشین دارای از ۱۸ ماه تا ۱۰ سال گارانتی می باشد که مهر تاییدی بر کیفیت تولیدات آترو ماشین می باشد.
به کار گیری بروزترین دانش فنی در کنار با کیفیت ترین مواد اولیه با پیشرفته ترین تجهیزات از مهم ترین علل طول عمر بالا در ماشین آلات می باشد.

نصب رایگان ماشین آلات در محل مشتری و ارائه ۵ تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش گسترده و تامین قطعات در سراسر کشور و ارائه راه کار های آموزشی
طبق استاندارد های کیفی آترو ماشین توسط تیم فنی این شرکت.

ارائه راهنمایی های شبانه روزی محصولات و موارد فورس مشتریان توسط تکنسین های مختص ماشین آلات پیرو
حفظ زمان مشتریان در نگهداری ماشین آلات.

انتخاب درست

انتخاب درست در ضمینه ماشین آلات صنعتی نیاز به تجربه بالا در استفاده از این ماشین آلات می باشد تا تشخیص کیفیت و مرغوبیت ماشین آلات را مشخص نماید.در این ضمینه حتماً با دارندگان و تولید کنندگان با تجربه مشورت نمایید.

مشاوره و پاسخگویی شبانه روزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ضمینه تامین ماشین آلات با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن:
۰۲۱۲۲۳۸۵۱۴۶