ماشین سازی صنایع غذایی

تا جایی که این شرکت پا به عرصه ساخت ماشین آلات بسته بندی در صنایع غذایی گذاشت و انواع دستگاه های پکینگ و شیرینگ و همچنین دستگاه های وکیوم را با بروزترین مشخصات و بالاترین دانش فنی روز دنیا به واحد های تولیدی ایران عرضه نمود.

بعد از تولیدات موفق ماشین آلات بسته بندی ، این شرکت با جدیدترین تجهیزات و مرغوب ترین مواد اولیه همچون استیل درجه یک ، تولیدات ماشین آلات صنایع لبنی را آغاز نمود و خط تولید بسیاری از کارخانه های لبنی در ایران را تجهیز نمود.

کلیه تولیدات ماشین آلات صنعتی آترو ماشین دارای از ۱۸ ماه تا ۱۰ سال گارانتی می باشد که مهر تاییدی بر کیفیت تولیدات آترو ماشین می باشد.
به کار گیری بروزترین دانش فنی در کنار با کیفیت ترین مواد اولیه با پیشرفته ترین تجهیزات از مهم ترین علل طول عمر بالا در ماشین آلات می باشد.

نصب رایگان ماشین آلات در محل مشتری و ارائه ۵ تا ۱۰ سال خدمات پس از فروش گسترده و تامین قطعات در سراسر کشور و ارائه راه کار های آموزشی
طبق استاندارد های کیفی آترو ماشین توسط تیم فنی این شرکت.

ارائه راهنمایی های شبانه روزی محصولات و موارد فورس مشتریان توسط تکنسین های مختص ماشین آلات پیرو
حفظ زمان مشتریان در نگهداری ماشین آلات.

انتخاب درست

انتخاب درست در ضمینه ماشین آلات صنعتی نیاز به تجربه بالا در استفاده از این ماشین آلات می باشد تا تشخیص کیفیت و مرغوبیت ماشین آلات را مشخص نماید.در این ضمینه حتماً با دارندگان و تولید کنندگان با تجربه مشورت نمایید.

مشاوره و پاسخگویی شبانه روزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ضمینه تامین دستگاه های مورد نیاز با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن:
۰۲۱۲۲۳۸۵۱۴۶