ساخت ماشین آلات تولید ماسک

شرکت آترو ماشین با تلاش بی وقفه نیرو های کارآمد خود در راستای مبارزه با ویروس کوید۱۹ و رفع نیاز های بهداشتی در ایران ،از اسفند ماه سال ۱۳۹۸ تحقیقات بر روی ساخت دستگاه تولید ماسک را کلید زد.

این شرکت پس از تلاش های شبانه روزی تیم طراحی و مهندسی خود و با پشتوانه نیروهای خود در بخش تولید در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ موفق به ساخت دستگاه تولید ماسک ۳لایه شد.
این دستگاه پس از بروزرسانی مکانیزم تولید آن توسط مهندسین آترو ماشین ، قابلیت تولید ماسک با سرعت های بالا را دارا می باشد و تمام فرآیند تولید محصول بدون دخالت دست می باشد.

با توجه به موارد ذکر شده و همچنین استاندارد های کیفی جهت تولید ماسک،ما را بر آن داشت که با بروز ترین تجهزات مورد نیاز در جهت بالا بردن کیفیت و بهینه سازی تولیدات خود ، سرعت و کیفیت منحصر به فرد در ماشین آلات تولید ماسک های سه لایه پرستاری پدید آوریم.

تولید ماشین آلات تمام اتوماتیک،نیمه اتوماتیک با بالاترین سرعت خروجی ، از تولید ۹۰ عدد ماسک در دقیقه تا ۳۳۰ عدد ماسک در دقیقه از دستآورد های مهندسین و کارگران آترو ماشین می باشد.

کلیه تولیدات آترو ماشین دارای ۱۸ ماه گارانتی می باشد که مهر تاییدی بر کیفیت تولیدات آترو ماشین می باشد.
به کار گیری بروزترین دانش فنی در کنار با کیفیت ترین مواد اولیه با پیشرفته ترین تجهیزات از مهم ترین علل طول عمر بالا در ماشین آلات می باشد.

نصب رایگان ماشین آلات در محل مشتری و ارائه ۵ سال خدمات پس از فروش گسترده و تامین قطعات در سراسر کشور و ارائه راه کار های آموزشی

طبق استاندارد های کیفی آترو ماشین توسط تیم فنی این شرکت.

ارائه راهنمایی های شبانه روزی محصولات و موارد فورس مشتریان توسط تکنسین های مختص ماشین آلات پیرو
حفظ زمان مشتریان در نگهداری ماشین آلات.

بهترین انتخاب

تنوع ماشین آلات تولید ماسک بستگی به سرعت و اتوماتیک بودن یا نبودن آن ها می باشد
تولیدات آترو ماشین در رنج های مختلف با توجه به سرعت خروجی آن ها از هم تفکیک شده هستند که تماممی نیازهای مشتریان با هر نوع استفاده ای را پاسخگو می باشد.

انتخاب درست

انتخاب درست در ضمینه ماشین آلات صنعتی نیاز به تجربه بالا در استفاده از این ماشین آلات می باشد تا تشخیص کیفیت و مرغوبیت ماشین آلات را مشخص نماید.در این ضمینه حتماً با دارندگان و تولید کنندگان با تجربه مشورت نمایید.

مشاوره و پاسخگویی شبانه روزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ضمینه تامین دستگاه های تولید ماسک با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن:
۰۲۱۲۲۳۸۵۱۴۶